Ons team

PI is gedefinieerd en biedt oneindig veel mogelijkheden

Pieter Rombouts

Co-directeur

pieter.rombouts@linc-vzw.be
0496991797

Het woord lezen is de wereld lezen. [Paulo Freire]

Dirk Bocken

Co-directeur

dirk.bocken@linc-vzw.be
0493 40 09 09

Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving. [Einstein]

Sarah Bosmans

Office-manager: secretariaat & Boekhouding

sarah.bosmans@linc-vzw.be
0493 40 09 07

Geloof degenen die de waarheid zoeken, twijfel aan degenen die haar hebben gevonden. [André Gide]

Dieter Wijffels

Educatie - Digiweet

dieter.wijffels@linc-vzw.be
0493 40 09 08

Verhalen verbinden en brengen mensen in beweging

Ann Uleners

Educatie - Alfaweet

ann.uleners@linc-vzw.be
0493 40 09 10

Imagination changes nations [Monáe]

Esther Lamberigts

Digiweet & Alfaweet

esther.lamberigts@linc-vzw.be
0499 30 30 52

'Wie leest, leeft 1000 levens en blijft toch zichzelf" (C.S.Lewis).

Ellen Depoortere

Pluizercoördinator

pluizer@linc-vzw.be
0473 73 27 45

Je kan een mens niets leren; je kan hem alleen helpen het zelf te ontdekken in zichzelf. (Galileo Galilei)

Helga Schepers

Pedagogisch medewerker

helga.schepers@linc-vzw.be
0493 40 09 07

Linc team